07-09-2011 15:30

На вихідних у місті розіграють Кубок Львова з хокею

Кубок Львова з хокею
фото: dp.ric.ua

У вихідні, 9-11 вересня у місті розіграють Кубок Львова з хокею. Змагання відбудеться в торговому центрі «Кінг-Крос» (Сокільники, вул..Стрийська, 23). Кубок присвячений 20-річчю Незалежності України. Турнір проводить СК «Вім-Беркут» за підтрики управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР. Повідомляє прес-служба Львівскої міської ради.

Учасниками змагань будуть такі клуби:

  • ХК «Експрес» (Львівська залізниця)
  • ХК «Львів»
  • СК «Вім-Беркут»
  • КДЮСШ «Локомотив» (відділення хокею)

"Історія львівського хокею розпочинається з 1907р., коли відбулися перші матчі з хокею. З 2003 року проводиться регулярно чемпіонат Львова. Протягом 2003-2009рр. чемпіоном міста була команда СК «Вім-Беркут». В 2010 р. сильнішою була команда ХК «Експрес». Хто буде цьогорічним лідером, ми дізнаємося вже у ці вихідні". Голова спортивного клубу «ВІМ- Беркут», організатор Кубка Львова з хокею Веніамін Мочніков.

«Цей захід є важливим, з огляду на те, що у Львова немає великої кількості організацій, які займаються хокеєм. Проте, всім відомо, наскільки популярним та цікавим є цей вид спорту, і я думаю, що за належної підтримки як збоку владних структур, так і збоку громадського сектору, ми зможемо забезпечити систематичні змагання з хокею, як серед дітей, так і серед старшого покоління. Важливо зауважити, що в ці дні відбувається Ярмарок спорту, таким чином можемо говорити про усесторонню популяризацію фізичної активності та здорового способу життя», - наголосив начальник відділу фізичної культури та спорту ЛМР Віктор Степанюк.


Назад

Додати коментар