07-09-2011 15:42

Тенісний турнір "LVIV OPEN" проходить у Львові

Тенісний турнір у Львові
фото: news.if.ua

У суботу, 3 вересня, на тенісних кортах ПС «Україна» стартував Міжнародний тенісний турнір «LVIV OPEN», який триватиме до 10 вересня. Вже відбулися кваліфікаційні матчі. Згідно їх підсумків розпочалася основна сітка змагань. Отож, за підсумками кваліфікації до основної сітки потрапило 6 львів’ян: четверо хлопців та дві дівчини, які поборються за найвищі нагороди «LVIV OPEN». За матеріалами ГалІнфо.

«Міжнародний юнацький тенісний турнір «LVIV OPEN», - каже президент Федерації тенісу Львівської області Володимир Бербека, - відрізняється від Всеукраїнських тенісних турнірів тим, що у ньому нараховуються очки за європейською системою. Тобто участь у ньому беруть юнаки та дівчата, які зареєстровані в Європейській Асоціації тенісу у Базелі.

«LVIV OPEN» є турніром третьої категорії і у Львові вже відбувається втретє. З кожним роком географія учасників турніру «LVIV OPEN» розширюється. Змагання проходять у парному розряді серед юнаків та дівчат, а також одиночний розряд серед юнаків та дівчат. В особистій першості кожен боротиметься за рейтингові європейські очки.

Кількість учасників становить більше як 120 спортсменів. Участь у турнірі беруть не лише найсильніші українські тенісисти (перша рейтингова десятка), а й із європейських країн.

Також за найвищі місця «LVIV OPEN» змагаються і найкращі львівські тенісисти. Адже львівська тенісна школа відома ще з часів початку минулого століття. Було підготовлено велику кількість тенісистів міжнародного рівня, серед них Залужний, Савченко, Крилова, Пилипчук, Грузман».


Назад

Додати коментар