07-09-2011 15:56

У Львові на маршрутні таксі встановлять GPS-навігацію

На маршрутні таксі у Львові встановлять GPS-навігацію
фото: taganay.ru

У Львові весь громадських транспорт буде обладнаний засобами GPS-навігації, щоб можна було відслідковувати його на маршруті.

Про це 7 вересня на прес-конференції повідомив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Микола Жук.

Через центр керування рухом всі транспортні засоби будуть відслідковуватись і таким чином буде контролюватись дотримання ними графіків і схеми руху на маршруті.

«Я думаю, що цей проект ми реалізуємо до кінця травня наступного року», – зазначив Микола Жук.

«Кожен перевізник, який буде діяти на маршруті, кожного дня буде отримувати звіт про діяльність своїх транспортних засобів», – додав він.

Наразі існує норма, що перевізник повинен забезпечувати дотримання графіків не нижче, ніж 85%. Водночас наразі законодавством не передбачено санкцій відносно перевізника за недотримання графіків руху. Хіба що міська рада може в односторонньому порядку розірвати з ним договір.

Нагадаємо, 2 вересня, Львівська міська рада затвердила нову схему руху громадського транспорту, відповідно до якої у місті курсуватимуть 6 радіальних, що будуть проходити через центр міста, та 40 хордових маршрутів, які з’єднуватимуть периферійні райони. З 15 серпня у Львові запрацювали 4 радіальні маршрути та введено в дію проїзні трансферні квитки.

За матеріалами: ЗІК


Назад

Додати коментар