08-09-2011 09:57

Сьогодні Львів відкриває Ярмарок спорту

Львів відкриває Ярмарок спорту
фото: city-adm.lviv.ua

Сьогодні, 8 вересня, жителі та гості Львова мають змогу відвідати Ярмарок спорту, який відбудеться в спортивному комплексі «Динамо» (вул. Вітовського,51). Це вже другий такий Ярмарок, що відбувається у Львові. Повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Тут можна буде ознайомитися з діяльністю спортивних клубів, поспілкуватися з керівниками та тренерами, отримати буклети та флаєри з інформацією про спортивні секції та осередки.

Крім того, учасники Ярмарку проводитимуть показові виступи та майстер-класи на центральному майданчику в спорткомплексі, а також на території парку культури ім. Б. Хмельницького. Таким чином, відвідувачі Ярмарку матимуть можливість  не лише подивитися на різні види спорту, а й спробувати себе в них.

Переконувати дітей, що спорт – це корисно і цікаво, допоможуть спортивні зірки, зокрема, Сергій Конюшок, Денис Силаньтєв, Андрій Гусін та ін

Ярмарок спорту організовують громадське об’єднання «Самопоміч» та управління внутрішньої політики Львівської міської ради спільно зі спортивними федераціями Львова.

Триватиме ця подія до 10 вересня.

Назад

Додати коментар