09-09-2011 16:15

Розпочався другий день Ярмарку спорту у Львові

Львівський Ярмарок спорту
фото: city-adm.lviv.ua

У Львові триває другий день Ярмарку спорту. Всі хто не відвідав учора, має змогу взяти з собою дітей та вирушити на це грандіозне дійство. Ярмарок триватиме ще 2 дні. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

В рамках Ярмарку спорту сьогодні буде презентовано «Довідник спорту», в якому наведена інформація про спортивні школи, секції, гуртки, клуби, федерації, спортивні комплекси, стадіони, майданчики міста. Довідник буде розповсюджуватися безкоштовно. Першими його зможуть отримати всі, хто завітає на Ярмарок спорту.

Також у другий день Ярмарку відбудуться показові виступи та майстер-класи 8 федерацій, презентації від усіх спортивних федерацій міста. Зокрема, себе представлять Асоціація студій і клубів дитячого спортивного бального танцю м. Львова, Федерація сучасних танців міста Львова, Львівська молодіжна асоціація кікбоксингу, Міжнародна федерація Бойового Гопака, Академія традиційного кунг-фу, Львівська обласна федерація дзюдо, Асоціація любительського міні-футболу Львівщини та Пейнтбольний клуб «Тріада».

"Цей Ярмарок не є змаганням, це велика презентація батькам та дітям спортивних можливостей у Львові, аби кожен, навіть той, хто ніколи не займався спортом, відчув потребу бути фізично активним та здоровим. Адже фізична активність приносить справжнє задоволення, і ми починаємо відчувати усю повноту життя. Ми дуже раді, що у перший день Ярмарок відвідало більше 1,5 тис дітей. Ми сподіваємось, що в суботу діти прийдуть ще раз, зі своїми батьками, родичами, друзями". Керівник управління внутрішньої політики Володимир Шнайдер.

Назад

Додати коментар