09-09-2011 16:37

У Самборі збільшилась кількість почесних громадян

Учора, 8 вересня, розпочала свою роботу тринадцята сесія Самбірської міської ради Львівської області. У рамках святкування 770-річчя Самбора та Дня міста, які відзначатимуться у суботу, 10 вересня, депутати розглянули питання про присвоєння звання «Почесний громадянин Самбора». Повідомляє ЗІК.

З цього приводу до мерії надійшли звернення від окремих політичних і громадських організацій з пропозиціями кандидатів на присвоєння їм звання «Почесний громадянин Самбора». Серед них – Заслужений працівник культури, диригент народного симфонічного оркестру міського Народного дому Роман Паньків, член Національної спілки художників України, керівник зразкового гуртка образотворчого мистецтва Віра Тарасенко, великий подвижник підпільної Української Греко-Католицької Церкви ієромонах отець Миколай Куць і відомий педагог, художник, музеєзнавець Григорій Машура (посмертно). За них і проголосували депутати.

Нагадаємо, що за роки незалежності понад двадцятьом мешканцям міста присвоєно звання «Почесний громадянин Самбора». Для такої категорії мешканців влада встановила певні пільги з оплати за житлово-комунальні послуги.

За словами мера Тараса Копиляка, до підбору кандидатур і присвоєння їм відповідних звань влада та депутати підходять виважено. Це, як правило, добре відомі загалу громадяни, які проявили себе у праці, творчості та громадській діяльності. А яскравими особистостями, зазначив міський голова, древній Самбір завжди славився. 

Назад

Додати коментар