12-09-2011 11:42

Львів проводить змагання по стрільбі з лука «Золота Осінь - 2011»

Змагання зі стрільби з луку у Львові
фото: vkurse.ua

У Львові стартує Міжнародний турнір зі стрільби з лука під назвою «Золота Осінь - 2011». Повідомляє прес-служба Львівської міської ради

Змагання триватимуть від 13 до 17 вересня на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо». Відкриття змагань відбудеться 13 вересня о 12.30 год на вул. Янева,10

Турнір присвячений 80-річчю  від дня створення Всесвітньої федерації стрільби з лука, що була заснована 1931 року у Львові.

"Цей турнір є одним з найдавніших спортивних змагань, який 48 років поспіль проводиться саме у Львові, внесений до календаря міжнародних змагань FITA і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби  з лука.  Адже завдяки саме таким спортивним заходам підвищує свою майстерність перспективна молодь, яка складає резерв збірної команди України, все більше дітей виявляють інтерес до занять спортом та здорового способу життя. Учасниками його за понад сорок років встигли побувати сотні відомих сучасних Робін Гудів, учасників Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, які щороку показують високі результати та тішать вболівальників новими рекордами". Зазначили організатори турніру.

Цьогоріч за попередніми заявками  у змаганнях братимуть участь понад  200 лучників, які представлятимуть збірні команди: Росії, Білорусії, Польщі, Іспанії, Казахстану, Румунії, та 10 областей України, Києва та АР Крим.

Цей турнір є основним рейтинговим змаганням лучного сезону України 2011 року.    Важливою метою цих змагань є прагнення Львівщини, щодо включення Міжнародного турніру «Золота осінь» до світового рейтингу, що значно розширить географію учасників та підвищить статус змагань.

Організаційний комітет: Державна служба молоді та спорту України Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України,  Львівська обласна державна адміністрація, Національний Олімпійський Комітет України, Львівська міська рада, Федерація стрільби з лука України, Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Львівська обласна федерація стрільби з лука, обласна організація ФСТ «Динамо».

Назад

Додати коментар