13-09-2011 14:20

У Львові відбудеться автопробіг-протест проти знищення малого підприємництва

автопробіг- протест у Львові
фото: molod.in.ua

14 вересня о 09:30 у Львові розпочнеться акція в межах всеукраїнських протестів проти знищення малого та середнього підприємництва – основи середнього класу України. Акцію протесту «Ні! витісненню малого бізнесу з економіки України» організовують громадські організації та профспілки.

Автопробіг стартує від площі по вул. Городоцькій навпроти ринку Привокзальний о 10:00.

Учасники акції вимагають припинення репресій проти десятків громадських активістів Луганщини, Львівщини, Черкащини, інших областей України. Репресивні дії проти лідерів громадських організацій викликають обурення громадськості та вимагають активних дій у напрямку розвитку громад та інших форм самоорганізації населення. Про це повідомили у ZAXID.NET 

Також учасники виступають за недопущення купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, що може спричинити знищення малого та середнього бізнесу на селі – фермерства, і фактичне знищення українського села в Україні.

Організатори акції: Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу, громадський рух «Вільний простір», профспілкові організації України.

Назад

Додати коментар