14-09-2011 11:56

З 15 вересня Львівська залізниця набиратиме волонтерів

Набір волонтерів Львівською Залізницею до Євро-2012
фото: virtyallviv.blog.net.ua

З 15 вересня на Львівській залізниці розпочнеться набір волонтерів, які обслуговуватимуть фінальну частину європейського чемпіонату у 2012 році. На волонтерські місця запрошують студентів вишів залізничного транспорту ІІІ-ІV рівня акредитації. Відбір триватиме по 15 жовтня цього року. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

Серед основних вимог, які організатори висувають до майбутніх волонтерів, насамперед вік від 18 до 23 років; привабливі зовнішні дані; розмовна англійська мова (друга іноземна мова є додатковою перевагою); виважене рішення стати волонтером та щире бажання надання допомоги учасникам чемпіонату та вболівальникам.

Кандидати мають бути доброзичливими та врівноваженими, чемними, вміти працювати у колективі.

Конкурсний відбір проведуть у три етапи. З 15 до 30 вересня – прийом заяв, з 1 до 15 жовтня – проведення співбесід, а з 15 до 18 жовтня усі кандидати отримають позитивні чи негативні відповіді.

На Львівській залізниці волонтерів планують задіяти у пасажирських вагонах, де вони надаватимуть інформаційні послуги пасажирам.

Заяви учасники конкурсу  можуть надсилати чи надавати на адресу: 79000, Львів, вул.Гоголя, 1, Управління залізниці,   Служба   кадрів, навчальних закладів та соціальних питань, або на електронну адресу:         Л_НОК_проф_навчання –sLviv. Разом із заявою конкурсант має надати заповнену анкету відповідного зразка та 4 фотографії розміром 3 на 4 см.

Назад

Додати коментар