14-09-2011 19:49

Новим начальником ДАІ у Львівській області призначено Карпінця Андрія Ярославовича

Сьогодні, 14 вересня, начальник Головного управління МВС України у Львівській області генерал-майор міліції Щур Богдан Володимирович представив особовому складу управління ДАІ у Львівській області нового керівника – підполковника міліції Карпінця Андрія Ярославовича. Про це повідомила прес-служба управління ДАІ у Львівській області.

Наказ ГУ МВС України у Львівській області про призначення Карпінця Андрія Ярославовича на посаду начальника управління Державтоінспекції у Львівській області було підписано 13.09.2011 року.  

Карпінець Андрій Ярославович народився 20 квітня 1971 року у місті Львові. У період від 1986 до 1990 року – студент Мирогощанського радгосптехнікуму Дубнівського району Рівненської області. У 2005 році закінчив навчання у Львівському юридичному інституті МВС України, де здобув спеціальність «правознавство».

Пройшов службу у Збройних Силах України у період від листопада 1990 року до листопада 1992 року, а з 1993 році – у військах та органах МВС.

Від березня 1993 року до вересня 2011 року працював на різних посадах в органах внутрішніх справ – від міліціонера окремого батальйону патрульно-постової служби  Львівського відділу внутрішніх справ на транспорті дозаступника начальника відділу - начальника сектору дорожньо-патрульної служби та організації розшуку викраденого автомототранспорту відділу Державної автомобільної інспекції УМВС України у Рівненській області.

Карпінець Андрій Ярославович має дружину Марію, виховує трьох дітей.

Назад

Додати коментар