15-09-2011 10:01

«На каву до Львова»: п'яте міське свято кави.

На каву до Львова 2011
фото: Zaxid.net

У Львові готують найсмачнішу каву. І з цим твердженням важко не погодитися. Незабаром у Львові відбудеться V Міське свято кави «На каву до Львова». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Цьогоріч свято відбуватиметься з 23 до 25 вересня.

Програма збереже вже традиційні заходи під час святкування. Так, львів’янам та гостям свята слід очікувати на Кавовий ярмарок на площі Ринок – цьогорічне дійство пройде на північній частині площі Ринок, Кавовий тур Короля і Королеви, де короновані особи та гості свята зможуть обрати найгостиннішу кав’ярню із найсмачнішою кавою та віддати за неї свій голос, голосування за найкращу каву у улюбленій кав’ярні. І тут вже виникає перша несподіванка від організаторів, адже незаперечний переможець минулих років - кав’ярня «Світ кави», цьогоріч проходить поза конкурсом. А це означає, що інший заклад стане «Найкращою кав’ярнею Львова-2011».

"Буде традиційний кавовий ярмарок на пл. Ринок, де львівські кав’ярні зможуть представити  все, що вони придумали за рік і що вони досягнули за рік: фестивальні напої, фестивальна кава. Це традиційно відбудеться на північній стороні пл. Ринок. Також буде традиційний кавовий тур Короля з Королевою. Він відбудеться в неділю, 25 вересня. Традиційно король з королевою поїдуть в подорож кав’ярнями". Організатор V Міського свята кави «На каву до Львова» Андрій Сидор.

Також відбудеться вже традиційні номінації «Кава і до кави», «Кав’ярня – відкриття року», а також «Кавова легенда Львова»

"З 23 вересня в усіх кав’ярнях-учасницях будуть встановлені скриньки для голосування, куди можна буде кинути бюлетень та віддати голос за найкращу каву. Якщо в попередні роки це був фан-похід, коли люди голосували за найкращу кав’ярню і отримували сатисфакцію, коли перемагала їхня кав’ярня, то в цьому році буде меркантильний підтекст. В останній день свята, 25 вересня, на головній сцені буде лотерея за корінцями від лотерейних квитків, головним призом яких буде подорож, яку подарує «Свято кави» та «Турецькі авіалінії» до Стамбулу. Переможець зможе поїхати в Стамбул, спробувати справжню турецьку каву. Це головний приз. Також будуть призи від партнерів свята". Організатор V Міського свята кави «На каву до Львова» Андрій Сидор.

Серед новинок цьогорічного Свята кави будуть зйомки кулінарного шоу від одного з популярних українських телеканалів 24 вересня на пл. Ринок.

Окрім цього, на Святі кави відбудеться перший львівський благодійний забіг «На каву до Львова» на 8 км від с. Сокільники до пл. Ринок. Кошти, які отримають організатори від реєстраційних та благодійних внесків, підуть на підтримку на розвиток проекту «Соціальне таксі» - службу транспортування осіб з особливими потребами у Львові. Забіг відбудеться в неділю, 25 вересня, і розпочнеться о 13.00 год.

24 вересня у Львові відбудеться Західноукраїнський Чемпіонат Баріста, що відбувається під егідою SCAE в Україні (Європейська Асоціація Спеціалізації Кави). До участі у чемпіонаті збираються найкращі баріста зі Львова та західного регіону України, зокрема представники кав’ярень, що беруть участь у святі.

"Чемпіонат у Львові відбувається вже не вперше, і за цей час він показав свій професіоналізм. Не лише рівнем організації, але й підбором учасників, тому що чемпіони Львова дуже добре показали себе на Чемпіонаті України". В.о. Національного координатора українського відділення SCAE Сергій Дорохов.

І це ще далеко не всі сюрпризи, що приготувало Свято кави для своїх гостей. Отже, найароматніше свято Українизапрошує 23-25 вересня на каву до Львова

"Дуже приємно, що у Львові відбувається таке свято. Адже всі знають, що кава – це один з головних атрибутів, з чим асоціюється наше місто. Окрім того, це свято – це хороший приклад, коли фестиваль організовується, не використовуючи кошти міста. І головне, що організація свята проходить на найвищому рівні, з року в рік піднімаючи планку проведення. А від залучення щораз більшої кількості кав’ярень зростає і рівень обслуговування в них". Начальник управління культури Андрій Вороновський.

 

 

Назад

Додати коментар