17-09-2011 14:26

У Славському будують тренувальну базу до Євро-2012

У Славському будують тренувальну базу до Євро-2012
фото: areny.lviv.ua

На початку вересня цього року Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 стала офіційним замовником зі спорудження тренувальної бази у смт Славське. На цьому стадіоні матимуть можливість проводити тренування команди-учасниці футбольного чемпіонату Євро 2012. Сьогодні готовність комплексу складає 20%. Про це повідомили у прес-службі Державного підприємства «Дирекція з будівництва об'єктів до ЄВРО 2012 у м. Львові»

За словами керівника проектів з реконструкції тренувальних баз ДП «Західінфрапроект» Олександра Кирилова, на даному етапі робітники виконали усі фундаментні та земляні роботи адміністративно-побутового будинку і наразі здійснюють перекриття будівлі й встановлюють перегородки. В кінцевому результаті у двоповерховому адміністративному корпусі матимуть можливість розміщатися 2 футбольні команди.

Тривають роботи на трибунах для глядачів, які будуть розраховані на 544 місця. «Будівельники на 60% влаштували фундаменти і найближчим часом розпочнуть монтаж трибун та їхнє оздоблення», - зазначив О. Кирилов.

Назад

Додати коментар