17-09-2011 14:41

На Форумі видавців у Львові пройшла презентація книги Василя Деревінського «В’ячеслав Чорновіл. Нарис портрета політика».

16 вересня в рамках 18-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців» у Львові відбулася презентація книги науковця Василя Деревінського «В’ячеслав Чорновіл. Нарис портрета політика». Про це повідомила прес-служба ЗІК.

Презентували книжку сестра В’ячеслава Чорновола Валентина, дисидент та громадський діяч Богдан Горинь, народний депутат Ярослав Кендзьор.

Учасниками обговорення наголосили на визначальному внеску В.Чорновола у здобуття незалежності України, підкреслили його моральні та професійні якості, стійкість духу і рішучий патріотизм, який проявився в жертовності за свої ідеали.

Відзначено високий науковий рівень монографії, значну кількість документальних матеріалів і безпристрасний підхід автора до особи В’ячеслава Максимовича. «Автор сміливо обминає «гострі кути» в оцінці визначного політика – резюмував Богдан Горинь.

Не обійшлося і без зведення політичних рахунків: учасники презентації висловили обурення з приводу спекуляції «брендом Чорновола» сучасними політиками та спробах видати свою діяльність в якості продовження політики визначного лідера Руху. «Чорноволівської організації сьогодні немає», – зазначив Я.Кендзьор.


Назад

Додати коментар