19-09-2011 10:21

Розпочався набір людей для церемонії відкриття «Арена-Львів».

Відкриття стадіону у Львові
фото: blog.golubovsky.com

Організатори святкування відкриття Львівської арени оголосили набір молодих та бадьорих людей віком від 18 до 30 років приєднатися до проведення церемонії відкриття стадіону, що відбудеться 29 жовтня цього року. На церемонії відкриття стадіону у Львові візьмуть участь більше ніж тисяча осіб- від професійних акторів, танцюристів та артистів до пересічних людей. Про це повідомила прес-служба ГалІнфо.

Для того, щоб стати частиною команди, необхідно надіслати на електронну адресу lviv.arena@gmail.com наступну інформацію: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце навчання або роботи та контактний номер телефону. Зазначену інформацію можна надати за телефоном: 0677160238.

«Тренування розпочнуться 1 жовтня та триватимуть до 28 жовтня. Готуватимуться учасники дійства 3-4 рази на тиждень на «Велотреку СКА» (вул. Клепарівська, 39) після 18:00 год. Команда буде розділена на групи по 200-300 осіб. Кожна з груп матиме 2-3 репетиції на тиждень. Три останні три репетиції відбудуться на новому стадіоні. Наші хореографи та режисери визначать ролі для кожного із учасників. Ми будемо раді бачити всіх на нашому спільному святі», - розповів координатор церемонії відкриття стадіону у Львові Володимир Водвуд.

За словами Володимира Водвуда, усі учасники свята весь час знаходитимуться в епіцентрі подій і з найближчої фан-зони матимуть можливість дивитись на виступ зірки світового масштабу, ім’я якої наразі не розголошується.

Окрім незабутніх вражень, кожен учасник отримає 2 запрошення на святковий концерт, які зможе подарувати батькам, друзям, знайомим та коханим.

Leopolis News

Назад

Додати коментар