19-09-2011 10:33

В рамках проекту «Львівська копанка» відбудеться другий турнір з міні-футболу

2 турнір з міні футболу у Львові
фото: lfit.com.ua

Львів розвиває дитячий спорт. В рамках проекту «Львівська копанка» 19-22 вересня відбуватиметься 2-ий турнір  з міні-футболу присвячений храмовому святу Церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Місце проведення - спортивний майданчик ЗСШ №84, що на вул. Зубрівській, 30. Ігри відбуватимуться з 18.00 до 20.00 год. Про це повідоми у прес-службі Львівської міської ради.

В турнірі братимуть участь команди: ЦРПБ (священнослужителі Церкви Різдва Пресвятої Богородиці), «Сихів» (Сихівська районна адміністрація), УМСС (Управління молоді сім’ї та спорту), «Спортивка» (всеукраїнська спортивна газета), «Бандерштат» (фансектор ФК « Карпати»), «Свобода» (фракція ВО «Свобода» у ЛМР).

"Турнір проводиться з метою надання позитивного прикладу дітям, спілкування у здоровому середовищі. Учасники турніру матимуть можливість відпочити від роботи, проявити свою майстерність на спортивному майданчику". Голова оргкомітету з проведення турнірів Володимир Холявінський.

"Ми започаткували дуже добрий і корисний проект «Львівська копанка». В рамках проекту планується провести низку турнірів серед священнослужителів, чиновників та журналістів. Турніри пам’яті Р.Шухевичу, Є.Коновальцю, С.Бандері, до Дня міста та Незалежності. І ще цілої низки інших. Сподіваємось, що вже за рік втілення проекту футбол стане набагато популярнішим серед молоді". керівник управління молоді, сім’ї та спорту Наталка Федорович.

Leopolis News

Назад

Додати коментар