20-09-2011 10:29

1 жовтня, у Львові, відбудеться День Довіри

В суботу, 1 жовтня, у Львові, врамках ІV Екуменічного соціального тижня відбудеться молитовна зустріч Тезе під назвою «День Довіри». Повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У програмі – три спільні молитви в храмах трьох різних конфесій, відеозвернення брата Аллоїза зі спільноти Тезе до української молоді, майстер-класи. Особливістю цьогорічного «Дня Довіри» буде насадження дерева миру та спроба намалювати спільний екуменічний малюнок.

"Головною темою четвертого Екуменічного соціального тижня є реформи через довіру. Саме тому на «Дні Довіри» учасники роздумуватимуть над Преображенням, яке і несе за собою своєрідну реформу у духовному житті християнина. Преображення можливим є тоді, коли є довіра, довіра до Люблячого Батька. Господь провадить у перемінах, які вимагають відповіді та зусиль з нашого боку.

День Довіри – це один день, який дає можливість Преображення нашого життя, молитися за зміни у житті кожного, почути досвід інших християн, які відкрили своє серце до зміни свого життя через довіру". Розповіли організатори заходу.

Реєстрація учасників розпочнеться о 8:00 год в школі Святої Софії, що на вул. Вічевій, 3.

"Це буде незвичайний день ще й тому, що брати з монашої спільноти в самому Тезе, 1 жовтня молитимуться за наш «День Довіри», за українську молодь, на всіх молитвах. А загалом, ми зараз розпочинаємо роботу з волонтерами. До організації долучиться також група активної молоді, що організовує щотижневі молитви Тезе в каплиці монахів-студитів". Організатор заходу Олена Карнаух.

Leopolis News

Назад

Додати коментар