20-09-2011 12:05

Незабаром відбудеться V Міське свято кави «На каву до Львова»

На каву до Львова
фото: ot-ot.lviv.ua

Завітайте до Львова на найсмачніше свято, на V Міське свято кави під назвою «На каву до Львова», де майстри своєї справи пригостять Вас своїми шедеврами.

Свято триватиме з 23 до 25 вересня. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Цьогоріч Свято кави поєднає в собі як традиційні заходи, так і багато нового для того, щоб кожен зміг відчути особливість свята. Так, львів’янам та гостям свята слід очікувати на Кавовий ярмарок на площі Ринок – цьогорічне дійство пройде на північній частині площі Ринок, Кавовий тур Короля і Королеви, де короновані особи та гості свята зможуть обрати найгостиннішу кав’ярню із найсмачнішою кавою та віддати за неї свій голос, голосування за найкращу каву у улюбленій кав’ярні. Також відбудеться вже традиційні номінації «Кава і до кави», «Кав’ярня – відкриття року», а також «Кавова легенда Львова».

"Буде традиційний кавовий ярмарок на пл. Ринок, де львівські кав’ярні зможуть представити  все, що вони придумали за рік і що вони досягнули за рік: фестивальні напої, фестивальна кава. Це традиційно відбудеться на північній стороні пл. Ринок. Також буде традиційний кавовий тур Короля з Королевою. Він відбудеться в неділю, 25 вересня. Традиційно король з королевою поїдуть в подорож кав’ярнями" організатор V Міського свята кави «На каву до Львова» Андрій Сидор.

Щодо традиційного голосування за найкращу кав’ярню, то багаторазовий переможець у цій номінації «Світ кави» цього року участь у змаганні брати не буде.

Для тих, хто віддаватиме свій голос за найкращу кав’ярню передбачений приз.

"З 23 вересня в усіх кав’ярнях-учасницях будуть встановлені скриньки для голосування, куди можна буде кинути бюлетень та віддати голос за найкращу каву.

В останній день свята, 25 вересня, на головній сцені буде лотерея за корінцями від лотерейних квитків, головним призом яких буде подорож, яку подарує «Свято кави» та «Турецькі авіалінії» до Стамбулу. Переможець зможе поїхати в Стамбул, спробувати справжню турецьку каву. Це головний приз. Також будуть призи від партнерів свята". Повідомляє Андрій Сидор.

Leopolis News

Назад

Додати коментар