20-09-2011 13:09

Екс-мер Львова: Герман - самовпевнена пихата індичка

Екс-мер Львова Любомир Буняк про Ганну Герман
фото: tsn.ua

Екс-мер Львова Любомир Буняк відчуває почуття ненависті до своєї землячки і радника Президента Ганни Герман. Про це повідомляє ГЛАВКОМ.

«Я коли дивлюся на цю людину, то у мене, крім ненависті, немає більше ніяких почуттів. Така самовпевнена пихата індичка з Миколаївського району Львівської області», - сказав Буняк.

«Я з 1958 року постійно слухав «Радіо Свобода». І свого часу вона працювала там кореспондентом. Я знаю, які на цьому радіо ідеологічні принципи. Я слухав також її програми. І коли їй дали посаду, то вона відразу перекинулася в Партію регіонів і так змінила акценти. Я ціную людей, які мають принципи. Коли людина купується і продається, то для мене таких людей не існує», - зазначив екс-мер.

Він нагадав, що коли нещодавно Герман приїхала на святкування ювілею Івана Франка у Нагуєвичі, то їй там слова навіть не дали сказати й кричали «Ганьба». «Їй продемонстрували ставлення до неї всіх нас - громадян Західної України», - сказав Буняк.

«У мене, крім презирства, до неї немає більше нічого. Я настільки гидкої людини ще не зустрічав», - додав екс-мер Львова.

Назад

Додати коментар