21-09-2011 11:14

Львівська міська рада просить водіїв не паркуватися в заборонених місцях

Міська рада Львова просить не паркуватись в заборонених місцях
фото: mmaryniak.livejournal.com

Львівська міська рада вкотре нагадує, що проїзд та паркування автомобілів на пл Ринок – заборонено, адже площа Ринок є пішохідною зоною міста. Влада Львова просить також водії не паркувати свої автомобілі у невстановлених місцях. Найбільше порушень правил зупинки стоянки фіксують у центральній частині міста. Водії паркуються на тротуарах, на газонах, на вулицях, створюючи незручності усім учасникам дорожнього руху. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Понад 30% вулиць центральної частини міста перетворились на незаконні парковки. До прикладу, водії, незважаючи на заборонні знаки, паркуються на вул. І.Франка, Коперника, Дорошенка, пр.Свободи. пл.Міцкевича, пл.Галицькій, пл Ринок. І цей перелік можна продовжувати" Начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Роман Белень.

Нагадаємо, у центральній частині паркування передбачено на 26 вулицях, на яких налічується 682 паркомісця. Загалом зі службовим та туристичним паркуванням у центральній частині є 769 паркомісць.

Назад

Додати коментар