22-09-2011 11:47

Артем Федецький у Львові відбиратиме волонтерів на Євро-2012

Артем Федецький відбирає волонтерів у Львові
фото: vatake.com

24 вересня, о 16.30 год. у готелі Reikartz Dworzec (конференц-зал «Краків»), який знаходиться за адресою: вул. Городоцька, 107, буде проведений відбір волонтерів для обслуговування фінальної частини європейського чемпіонату з футболу у Львові. Відбір проводитиме гравець Львівських Карпат, та збірної України Артем Федецький. Про це повідомляє ЗІК.

«У суботу можна буде побачити методику інтерв’ювання майбутніх добровольців європершості, дізнатися більше про волонтерський проект УЄФА, а також взяти участь в інтерв’ю, яке проведе з кандидатом у волонтери Друг ЄВРО 2012 і Посол Волонтерської програми УЄФА у Львові, гравець ФК «Карпати» і Національної збірної – Артем Федецький», – повідомили організатори.

Місцевий організаційний комітет «ЄВРО 2012 Україна» підготував справжній сюрприз для львівських волонтерів – до Львова прибуде Кубок Анрі Делоне і кожен охочий зможе побачити на власні очі та сфотографуватися з трофеєм, який наступного року триматиме в руках найуспішніша збірна УЄФА ЄВРО 2012.

З метою безперебійного ходу інтерв’ю з кандидатами, прохання до всіх акредитованих на захід з’явитися не пізніше 16:30. Для того, щоб побачити методику інтерв’ювання кандидатів у добровольці майбутньої європершості, представникам мас-медіа треба подати заявку на акредитацію з поміткою «Львів» на електронну адресу media.ukr@euro2012.com до 18:00 п’ятниці, 23 вересня.

Leopolis News

Назад

Додати коментар