22-09-2011 20:02

У Львові діє психологічний клуб «Пізнай себе».

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що на «Погулянці» діє психологічний клуб “Пізнай себе”, який вже працює декілька років і набирає багато учнів. Керівник цього клубу є Галина Палажій, яка має досвід у психологічних тренінгах, тестуваннях, а також вміє з уважністю вислухати і дати необхідні поради. Про це Leopolis News повідомили у відділі комунікації та зв’язків з громадськістю ЦТДЮГ.

На початку свого існування психологічний клуб працював тільки з дітьми віком від 13 до 18 років, а зараз відкрилася нова група для дорослих від 18 до 35 років. У програмі передбачено знайомство з групою, проведення тестів, тренінги, вирішення сімейних проблем та допомога вийти з важкої конфліктної ситуації. 

Тут діти зможуть виявити свої здібності та можливості вміти вислухати, молоді люди – навчитися робити правильний вибір у різних життєвих ситуаціях, а батьки – долати стресові, кризові ситуації, вирішувати конфлікти та інші життєві проблеми. 

Заняття проводяться у вівторок та четвер в каб. 304. Попередньо можна зателефонувати за такими телефонами: 2750-500; 098-251-72-69.

Leopolis News

Назад

Додати коментар