26-09-2011 10:26

Мішель Платіні сьогодні у Львові

26 вересня Мішель Платіні відвідає Львів
фото: footballnews.com.ua

Львів на завершальній стадії підготування до єропейського чемпіонату з футболу. Сьогодні до Львова з робочим візитом завітає Мішель Платіні, щоб оглянутинаш аеропорт та стадіон. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як передбачено програмою,огляд реконструкції аеродрому та будівництва нового пасажирського аеровокзалу триватиме 20 хв. На огляд будівництва стадіону передбачено 30 хв. Також протягом години триватиме зустріч з міським головою Львова Андрієм Садовим та головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Цимбалюком, під час якої буде представлено презентацію про стан готовності Львова до Євро 2012.

О 13.30 год запланований підхід до преси на новому футбольному полі. Участь у брифінгу зможуть взяти лише попередньо акредитовані представники ЗМІ.

Нагадаємо, до складу делегації, яка сьогодні має відвідати Львів, попередньо входять: генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно, виконавчий директор UEFA Events S.A. Девід Тейлор, комісар УЄФА ЄВРО 2012 Жак Ламбер та операційний директор UEFA Events S.A. Мартін Каллен.

У Львові делегацію мають супроводжувати віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков, президент Федерації футболу України Григорій Суркіс, директор турніру в Україні Маркіян Лубківський та голова Національного агентства з питань підготовки та проведення ЄВРО 2012 в Україні Володимир Ковалевський, представники міської та обласної влади.

Нагадаємо, останній візит Мішеля Платіні у Львів був у квітні 2010 року.

Leopolis News

Назад

Додати коментар