26-09-2011 10:33

Старше покоління Львова відвідало виставу «Сорочинський ярмарок»

Місто піклується про людей похилого віку. Так, минулої п’ятниці одинокі львів’яни похилого віку побували в Національному академічному драматичному театрі ім. М. Заньковецької, де переглянули виставу «Сорочинський ярмарок».

"Щотижня, організовуючи заходи з цікавого проведення дозвілля, ми хочемо якомога більше показати нашим підопічним різні невідомі чи призабуті ними сфери життя міста, його культурного осередку, адже кожен з них радо відгукується на запрошення взяти участь у черговій екскурсії, лекції чи перегляді вистави українських та світових класиків" Працівник відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру Віра Костецька.

До слова, сьогодні Львівський міський територіальний центр, який є у підпорядкуванні управління соціального захисту, обслуговує більше 2,3 тис львів’ян з числа непрацездатних одиноких у похилому віці громадян, клієнти якого отримують соціально-побутові послуги.

"Місто Львів – це «Мекка» розвитку української культури, в якому зосереджена левова частка культурних і мистецьких пам’яток нашої держави – це її культурна столиця. Відтак, підтримуючи такий високий статус, необхідно забезпечувати можливість культурно збагачуватись всім категоріям громадян, які цього бажають. Тому, щотижня у Львівський міський територіальний центр організовує заходи для одиноких громадян похилого віку з розширення культурно-мистецького світогляду". В. о. директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління соціального захисту Ольга Павлюк.

Leopolis News

Назад

Додати коментар