27-09-2011 16:42

Черговики за 4 роки у Львові отримали 272 квартири

Як повідомляє департамент житлового господарства та інфраструктури, за 4 роки тим хто перебував на черзі за житлом у міській раді, було виділено 272 квартири. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, особливу увагу було приділено дітям-сиротам та багатодітним сім’ям. Наприклад, багатодітні сім’ї за 4 роки отримали 30 квартир, 16 квартир отримали діти-сироти, 11 квартир – сім’ї в яких народились трійнята. Останнім часом у Львівській міській раді спостерігається тенденція до збільшення черговості черговиків давніх років, це пов’язано з ліквідацією підприємств та установ.

"У зв`язку з тим, що впродовж останніх років у Львові відбулось масове скорочення чисельності штату працівників багатьох організацій, ліквідовано багато підприємств, у виконавчому комітеті Львівської міської ради на квартирний облік зараховано близько 700 черговиків підприємств із збереженням попереднього часу перебування на квартирному обліку за місцем роботи (в основному це черговики 1965-1970 років)". -Заступник начальника управління житлового господарства Галина Мазур.

Leopolis News

Назад

Додати коментар