28-09-2011 10:27

Сьогодні старше покоління Львова займатиметься фізичними вправами

Львів намагається підтримувати спортивний дух у старшого покоління людей. Сьогоднівідділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центрудля своїх підопічних проведе для своїх підопічних захід з поліпшення здоров’я під гаслом «Спорт-тайм. Рух основа життя і здоров’я». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Учасникам заходу покажуть вправи, які корисно виконувати щодень. Адже регулярність їх виконання приводить тіло в тонус, й позитивно впливає на самопочуття. Відтак, попри організацію культурного дозвілля ми намагаємось систематично проводити заходи з популяризації й фізичної культури серед літніх львів’ян". -Культорганізатор відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру Віра Костецька.

Зустріч пройде в приміщенні відділення соціально-побутової реабілітації, що за адресою: вул. Кирилівська, 3а.

Нагадаємо, що кожного тижня у місті для львів’ян, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі проводять різноманітні заходи з організації цікавого дозвілля, як елементу системи їх соціалізації. Сьогодні ж, в установі перебуває майже 2,4 тис самотніх мешканців Львова літнього віку.

"Кожен захід, який організовуємо для клієнтів Львівського міського тер центру, напрямлений на всебічний їх розвиток. Цим пояснюється різноманітна тематика наших лекцій, екскурсій, майстер-класів. Важливо, щоб ці люди отримують задоволення від участі в них, а це один з основних стимулів до ще активнішої нашої діяльності". -В.о. директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління соціального захисту Ольга Павлюк.

Leopolis News

Назад

Додати коментар