28-09-2011 10:53

У Львові проведе майстер-клас китайський художник Ляо Сонгтао

4 жовтня о 16.00 год з ініціативи Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» у Львові відбудеться Міжнародний арт-проект, в межах якого пройде майстер-клас китайського живопису від відомого художника Ляо Сонгтао. Повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Вперше в Україні відбудеться презентація творчості відомого митця із Піднебесної - Ляо Сонгтао.

Ляо Сонгтао (Liao Songtao) - постійний учасник художніх виставок, фестивалів, різних мистецьких акцій. Його творчий здобуток є дуже різноманітним і багатим, оскільки він працює в декількох техніках, і навіть часто їх поєднує: «ш’є ї» - техніка швидкого малювання, «ґонбі» - техніка детального малювання, «хуа-няо» - малювання тварин і рослин, «шан-шуй» - зображення пейзажів та різних природних об’єктів, «ґонбі ш’є ї» - об’єднані дві перші техніки малювання. У своїх роботах особливого значення він надає традиційному використанню ліній, крім того, він інтегрує їх з ефектним використанням кольору, формуючи таким чином свій унікальний стиль, який відображає сильне відчуття зв’язку традиції з сучасністю.

Майстер-клас відбудеться у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17), де триватиме виставка робіт майстра. Вхід вільний.

Leopolis News

Назад

Додати коментар