28-09-2011 13:36

Потрапити на відкриття стадіону у Львові буде непросто.

Андрій Садовий про відкриття Львівського стадіону
фото: news.bigmir.net

Сьогодні під час брифінгу, від міського голови Андрія Садового журналісти хотіли почути відповідь на запитання, як же потрапити на відкриття Львівського стадіону, на яке мер відповів, що це питання потрібно задавати не йому, а національному агенству, яке є організатором відкриття. Про це повідомляє ГАЛІНФО.

«Я б дуже хотів, щоб на процес відкриття потрапили якомога більше львів’ян, однак місць є лише 34 тисячі. Треба розуміти, що всі не зможуть, хоча попит є великий. Потраплять не всі, однак відкриття можна буде подивитися по телевізору, адже буде пряма трансляція», - зазначив Андрій Садовий.

За словами міського голови, зі свого боку він запрошуватиме міських голів міст обласного значення та інших обласних центрів, депутатів, активних львів’ян. Він також пообіцяв, що всі представники ЗМІ зможуть побувати на відкритті стадіону 28 жовтня 2011 року.

Андрій Садовий зазначив, що в продажу квитки на відкриття не поступлять.Частина квитків уже скерована на трудові колективи підприємств та організацій Львова.

Leopolis News

Назад

Додати коментар