29-09-2011 09:24

До початку грудня у Львові закінчать ремонт частини проспекту Свободи.

На проспекті Свободи у Львові встановлять бруківку
фото: touchoftexture.com

Завершити ремонт на одній із частин проспекту Свободи планують до 1 грудня. Повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Нагадуємо, що ремонтні роботи на ділянці від вул. Городоцької до вул Гнатюка проходять від 20 вересня цього року.

"Зараз почали ремонт проспекту Свободи. Це дуже важливий для нас об’єкт. Цього року ми плануємо зробити першу частину проспекту, наступного року будемо другу частину робити.  На проспекті вертаємо повністю бруківку, на хідники кладемо гранітну плитку, будемо ставити півкулі, які в нас є на першій частині проспекту Свободи для того, щоб водії дотримувались правил паркування.  Якісно, красиво, комфортно, щоб львів’яни були задоволені і туристи мали позитивне враження від міста Львова". - Міський голова Андрій Садовий.

Роботи на проспекті свободи розпочались 21 вересня. Сьогодні на вказаній ділянці майже завершили знімати старий асфальт.

"Роботи ідуть досить швидкими темпами. Генеральним підрядником визначено ПП «Мірт» -  ця фірма перемощувала бруківку на площі Галицькій і виконала ці роботи досить якісно. Зараз ми знімаємо асфальтне покриття і тут вже видно стару бруківку. Також тут необхідно буде замінити близько 150 м. водопровідних труб. Також тут будуть замінені хідники,  планується постелити гранітні плитку та укласти велодоріжку".- Головний спеціаліст відділу технічного нагляду управління капітального будівництва Богдан Палюшинський.

Вартість робіт по проспекту (на ділянці від вулиці Городоцької до вул. Вороного) Свободи - 12, 5 млн. гривень.  Роботи фінансуються з державного бюджету.

"Ми плануємо завершити всі роботи до 1 грудня. Тут працюють 6 автомобілів, 15 робітників. Обсяг роботи - 4300 кв.м.  Ми вже зняли асфальт, далі будемо знімати бруківку, чистити її, за цей час будуть виконані роботи з інженерними мережами. Далі ми за технологією будемо вкладати піщану та щебеневу основи, бетонну основу висотою 18 см. На бетонну основу – цементно-піщану суміш, висотою 6 сантиметрів і вже на неї бруківку. Бруківка у досить доброму стані, тож ми просто почистимо її і покладемо назад".- Директор підрядної організації «Мірт» Іван Бойко.

Після реконструкції проїжджа частина буде звужена на 1,3 м. за рахунок прокладення велосипедної доріжки.

Зараз рух транспорту на вказаній ділянці обмежений. Рух транспорту здійснюється  в обох напрямках по парній смузі проспекту Свободи до вулиці Гнатюка. Виїзд на проспект Свободи з вулиці Фурманської перекрито.

Leopolis News

Назад

Додати коментар