29-09-2011 11:02

Перед Євро-2012 у Львові відбудеться другий джазовий фестиваль

Другий джазовий фестивать у Львові відбудеться перед футбольними матчами чемпіонату Європи,- про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Alfa Jazz Fest, як повідомляють організатори, відбудеться  у трьох місцях- у парку культури та відпочинку, на площі Ринок. Третє  місце наразі не відоме. За матеріалами прес-служби Львівської міської ради.

"Велика увага під час проведення Євро 2012 буде приділятись самій організації перебування гостей у нашому місті. Тому другий джазовий фестиваль у Львові буде проведено напередодні матчів. З  1 до 3 червня наступного року буде великий фестиваль «Альфа Джаз Фест»"- повідомив міський голова Андрій Садовий.

Як уточнив радник міського голови Андрій Сидор, другий Alfa Jazz Fest відбудеться у Львові у парку культури та відпочинку імені Б. Хмельницького, на пл Ринок. Третю локацію поки не визначено.

Нагадаємо, у Львові під час чемпіонату з футболу 2012 року попередньо заплановано проведення 3-ох матчів – 9, 13 і 17 червня 2012 року.

Довідка

Перший Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest відбувся у Львові цього року 3-5 червня. Протягом трьох фестивальних днів джазова музика лунала з трьох відкритих сцен в центрі Львова: сцена на площі Ринок, велика гала-сцена із партером більше, як на 1000 місць в Парку Культури ім. Б.Хмельницького, та на вул Валовій.

Протягом 3-5 червня, поки у Львові тривав Alfa Jazz Fest, кількість туристів перевищувала позначку в 20 тис людей.

Leopolis News

Назад

Додати коментар