30-09-2011 14:53

Вдруге у Львові відбудеться свято сиру і вина

Свято сиру і вина у Львові
фото: mastertravel.com.ua

Від 7 до 9 жовтня у Львові пройде найсмачніше свято осені, де можна буде скуштувати найсмачнішого сиру та випити найкращого вина, взяти участь у різноманітних конкурсах, та послухати виступи модних музичних колективів. Кожен охочий зможе довідатись про справжню культуру сироваріння, та ознайомитисяз традиціями виноробства. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У  п`ятницю  відбудеться проект вражаючої пісочної  анімації під акомпанемент симфонічного оркестру. На очах глядачів будуть  створюватись не просто картини з піску, а ціла вистава, в якій задіяні актори, танцюристи й музиканти.

Окрім смакування та продажу, ІІ Свято сиру та вина запропонує приготувати різноманітні сирні страви самостійно і усією родиною. Таку можливість матимуть усі гості, що відвідують кулінарні майстер-класи, котрі будуть проводити: найвідоміша кулінарка України Даша Малахова, відомий музикант-гурман – Тарас Чубай та львівські ресторатори.

Другий день свята буде присвячений одному з найулюбленіших десертів багатьох – сирнику. В цей день на святі буде представлено найширший вибір смачних сирників від різноманітних виробників. Відбудеться випікання гігантського львівського сирника за давніми рецептами, спільно з рестораторами Львова. Потім - частування усіх гостей свята.

У цей же день пісні про кохання та вино у виконанні легенди - Тараса Чубая.

У неділю апогеєм свята стане  шоу ЗD-проекція, яка розкаже історію міста, на фасаді споруди палацу Потоцьких.

Протягом усіх днів свято запропонує велику Інтерактивну програму для усієї родини. Дітей розважатимуть інтерактивні інсталяції від польського театру Wagabunda, а на сцені у денній програмі дітям буде запропоновано розваги, фокуси та конкурси від клоунів та акробатів.

Leopolis News


Назад

Додати коментар