03-10-2011 09:29

Танцюристи Львова виступатимуть на чемпіонаті світу зі спортивних танців

Львівські танцюристи братимуть участь у світовому чемпіонаті спортивного танцю
фото: buksport.cv.ua

Львів має ким пишатися. Гуртківці клубу «Аеліта» братимуть участь у відкритому чемпіонаті світу зі спортивних танців. Сьогодні, 3 жовтня, вихованці клубу «Аеліта» Вітюк Назар - Мисько Юлія та Савчук Костянтин - Пришляк Галина (педагог-організатор Юрій Прочко) у складі збірної команди України змагатимуться на відкритому чемпіонаті світу зі спортивних танців (IDSA World Open Championship), що проходитиме у м. Пекін (Китай). Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Гурток спортивного бального танцю «Аеліта» заснований у 1987 році. За час своєї діяльності вихованці брали участь у різноманітних змаганнях різного рівня. Щорічно гуртківці здобувають найвищі місця на Чемпіонаті Львівської області та Західної України у різних вікових категоріях. Окрім того, неодноразово ставали призерами та переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань у Польщі, Австрії, Нідерландах, Чехії, Угорщині, Словаччині, Італії, Росії, Німеччині, Болгарії.

Загалом, протягом року вихованці клубу «Аеліта» беруть участь у 20 турнірах всеукраїнського та міжнародного рівнів.

З 1988 року клуб спортивного танцю «Аеліта» є організатором традиційних всеукраїнських змагань «Кришталевий черевичок».

За час діяльності вихованці гуртка стали Майстрами спорту – 11 осіб, кандидати в майстри спорту – 19 осіб.

Протягом 12 років керівником клубу спортивного танцю «Аеліта» є майстер спорту України, суддя міжнародної категорії Всесвітньої Ради Танцю, Президент Львівського осередку Асоціації спортивного танцю України, який підготував багато призерів та переможців у конкурсах та змаганнях різних рівнів.

"Колективи, які розвивають наших дітей, заслуговують на пошану. А ті, які працюють над їхнім духовним ростом, а не лише розвивають таланти, – важливіші вдвічі. Тож запрошуємо всіх долучатися до навчання танців. Водночас ми щиро вболіватимемо за наших танцюристів та бажаємо їм, щоб їхні вміння були належно поціновані, бажаємо їм перемоги".- Начальник управління молоді, сім’ї і спорту Наталка Федорович.

Leopolis News

Назад

Додати коментар