04-10-2011 10:53

У Львові безкоштовно навчатимуть безпечній їзді на велосипедах

Велосипедні навчання у Львові
фото: Zaxid.net

У Львові, цього року, як ви мабудь помітили стали появлятися доріжки для велосипедистів, а також все більше підприємців встановлюють біля своєї власності конструкції для паркування велосипедів. Іде популяризація цього екологічно чистого виду транспорту, а зважаючи на вузькі вулички Львова, та постійні корки в центральній частині міста, велосипед стає ще і найшвидшим видом транспорту.

Щоб забезпечити безпеку велосипедистів, клуб велосипедного туризму «Колесо вітрів» проведе безкоштовні тренувальні навчання для учнів та студентів з правильної їзди. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"У Львові з'явилися перші велодоріжки. Їхати по них значно безпечніше, ніж маневрувати між автомобілями на дорогах. Але це не значить, що на велодоріжках не треба дотримуватися правил. Велодоріжки - це нове явище для Львова. Велосипедист, який на них виїжджає, повинен вміти безпечно їздити. А для цього він має володіти велосипедом, знати правила дорожнього руху і бути обізнаним з правилами поведінки на велодоріжках. Все це допоможе уникнути конфлікту з пішоходами, автомобілістами, а також сприятиме створенню безпечних і взаємотолерантних умов руху". - голова Клубу велосипедного туризму «Колесо вітрів» Олександр М’якушко.

Заняття проводяться у середу, четвер і п'ятницю з 16.00 год. за адресою: Львів, вул. Володимира Великого, 125 А. Телефон: 067-3683280, 2631214, 2630136.

Leopolis News

Назад

Додати коментар