05-10-2011 13:08

Львів презентуватиме себе в Одесі

Дні Львова в Одесі

Масштабна кампанія презентації Львова у іншим містах України продовжується. Наступним містом де ознайомляться з традиціями та культурою Львова стане Одеса. Презентація розпочнеться 7 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Нагадуємо, що Одеса стала другим містом де відбулися такі заходи, Дні Львова вже проводили у Харкові з 16 до 17 вересня, де зібралися понад 25 тисяч харків'ян.

"Мета днів – промоція Львова на сході та півдні України показати наше місто таким, яким воно є насправді: місто затишку, в якому бережуть українські традиції, дбають про культурні та духовні цінності. Головна мета – залучити туристів. А туристи – це додатковий заробіток для львів’ян".- Заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Одеська міська рада погодилась допомогти з організацією деяких подій.

Головна мета Днів Львова в Одесі – популяризація нашого міста для зростання туристичного потоку між двома містами, створення спільних туристичних продуктів. Адже Львів та Одеса – одні з головних туристичних центрів нашої країни. Саме тому на початку відбудеться зустріч з туроператорами Одеси та управлінням туризму у Одеській міській раді делегації зі Львова.

"В нас буде зустріч з туроператорами Одеси та управлінням культури та туризму Одеської міської ради. Ми презентуватимемо наші львівські туристичні продукти, а також напрацювання спільного туристичного продукту Львів-Одеса".- керівник відділу промоції міста Галина Малець.

Окрім того, в Одесі відбудуться зустрічі зі студентами, виступ львівського джазового квартету,  презентації та дегустації від львівського шоколаду, зустріч із львовознавцем Ільком Лемком, презентація книжок про Львів. Родзинкою свята стане – вечірній виступ театру «Воскресіння». А для всіх одеситів розповсюджуватимуть листівки «Запрошуємо до Львова».

Leopolis News

Назад

Додати коментар