05-10-2011 20:23

У Львові збудують сучасний спортивний комплекс

У Львові створюють якісну спортивну інфраструктуру. В районі Нового Знесіння у Львові на вул. Ковельській  збудують сучасний спортивний комплекс. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Спершу ухвалою сесії від 10.03.2011 року № 237 «Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2011 рік і затвердження переліків об’єктів, видатки на які у 2011 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова та цільового фонду розвитку соціальної інфраструктури м. Львова» було виділено 600 тис. грн. на будівництво спортивного комплексу.

У червні 2011 року було проведено конкурсні торги на закупівлю «Виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво спортивного комплексу на вул. Ковельській, 67», де визначено генерального підрядника, який буде проводити роботи.

Ухвалою міської ради від 27.12.2005 р. № 2889 «Про затвердження Схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території Личаківського району м.Львова» затверджена площа даного спортивного майданчика. Вона становить 3 000 кв. м.

На цій території, згідно з проектом, буде облаштовано спортивний комплекс. А саме: побудований футбольний майданчик, із штучним покриттям з каучуковим гранулятором, що зберігає можливість довше зберігати дане покриття у придатному для використання стані, а також роздягальню, що дасть змогу командам учасникам гри зручно та комфортно підготуватись до гри.

"Будівництво на вул. Ковельській,67 сучасного спортивного майданчику - це є добрий приклад співпраці законодавчої та виконавчої гілок влади. Коли ініціатива мешканців і депутатів була повністю підтримана виконавчою владою, і спільно вдалося закласти кошти в бюджеті. Бо справді, якщо проаналізувати потребу в такій інфраструктурі в цьому районі, то вона є дуже слабка і цей майданчик тут дуже необхідний. Думаю, що то буде дуже добрий подарунок для мешканців цього мікрорайону".- керівник управління молоді, сім’ї та спорту Наталка Федорович.

Назад

Додати коментар