06-10-2011 19:18

На вулиці Городоцькій завершують ремонтні роботи

Ремонтні роботи на вулиці Городоцькій

Вулиця Городоцька у Львові на завершальному етапі ремонтних робіт. Повністю завершено роботи по заміні інженерних мереж, тепер приступилидо вложення піщаної та щебеневої подушок, бетонування вулиці та вмощення бруківки. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Внесені деякі зміни до проекту реконструкції вулиці Городоцької. Буде влаштовано транспортне кільце за театром ім. Лесі Українки, тому роботи можуть трохи затягнутись саме на цій ділянці. Але на ділянках від вулиці Чернівецької до вул. Степана Бандери, та на ділянці від вул. Озаркевича до вул. Я. Мудрого роботи будуть закінчені вчасно, а проїжджа частина буде відкрита для руху транспорту», - повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Бетонні роботи вже завершено на половину від вул. Озаркевича до театру ім. Лесі Українки, де вже вмостили бруківку та трамвайні плити.Будівельники вже взялись за вмощення бруківки на вул. Коновальця, де вже на 60% встановлені трамвайні плити, приблизно на такому ж етапі знаходяться роботи з бетонування вулиці.

Leopolis News

Назад

Додати коментар