01-08-2011 11:53

Вулиця Пильникарська у Львові покриється бруківкою.

Вулиця Пильникарська
фото: maps.yandex.ru

Львів продовжують замощувати бруківкою. Цього тижня планується розпочати роботи по заміні асфальту на бруківку на вулиці Пильникарській . Про це повідомив начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Роман Белень.

«Минулого тижня після ремонту ми відкрили для проїзду пл.Старий Ринок, то ж тепер можемо розпочати ремонт на Пильникарській. Бруківку для замощення використаємо з вул.Городоцької. Ремонтні роботи триватимуть орієнтовно 1 місяць», - повідомляє Роман Белень.

Також Роман Белень зазначив, що при достатньому фінансуванні відремонтують ще і вул. Рибну, що знаходиться у даному районі. Яку теж планують замостити бруківкою, про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Так у цьому районі у нас буде відремонтований своєрідний квадрат. Це вулиці, відремонтовані цього року та у попередні роки. Серед них – вул. Мулярська, Вічева, Весела, Удатного, Чорноморська, Сянська, пл.Старий Ринок. А також вул.Жижки, Гавришкевича, Балабана, Вагова та інші», - зазначив Роман Белень.

Назад

Додати коментар