09-10-2011 03:00

За два дні святкування Дня Львова в Одесі взяло участь 30 тисяч осіб

Дні Львова в Одесі фото
фото: city-adm.lviv.ua

Львів продовжують презентувати Одесі. Вже відбулося багато промоційних заходів, на яких одеситам роздавали листівки «Запрошуємо до Львова», також на святкуванні можна було поласувати смачним львівським шоколадом. За словами організаторів, за два дні святкування Днів Львова, прийняло участь близько 30 тисяч осіб. Проце повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, в останній день святкувань, на центральних вулицях Одеси відбувалась виставка-продаж «Ляльковий світ», промоутери фірми «Світоч» у костюмах цукерок запрошували одеситів приїхати до Львова. Фірма «Галка» пригощала перехожих гарячим шоколадом.

Одеса стала другим містом в Україні, яке приймає Дні Львова. Першим містом був Харків. Там заходи з промоції Львова відбулися 16-17 вересня. Подія зібрала понад 25 тисяч харків’ян.

Нагадаємо, вчора у рамках Днів Львова в Одесі Львів подарував місту «Львівського Лева-паяца», відбулись дві відкриті лекції про Львів, його історію та основні напрямки розвитку на майбутнє у вищих навчальних закладах Одеси. Лекції відвідало понад 300 студентів. Також  театр «Воскресіння» виступив з виставою «Глорія», відбувся джазовий концерт на вулиці міста, одеські учні отримали книги про Львів. Також наприкінці дня у повітря було запущено 5 кульок різного кольору, що символізували 5 веж промоційного логотипу міста Львова.

Leopolis News

Назад

Додати коментар