10-10-2011 09:10

Волонтери-медики Львова готуються до Євро-2012

Студентське самоврядування спільно із Первинною профспілковою організацією студентів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з 30 вересня до 2 жовтня провели Школу-тренінг «Надання невідкладної медичної допомоги». В навчаннях взяло участь 75 студентів ЛНМУ ім. Данила Галицького, які мають бажання стати волонтерами Приймаючого міста Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012. Навчання відбувались на спортивній базі у Карпатах біля підніжжя гори Говерла, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Тренування складались з двох етапів. На першому етапі практикуючі лікарі – викладачі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького викладали теоретичний матеріал. А на другому етапі закріплювали набуті знання за допомогою практичних навичок на сучасних манекенах, які повністю відтворюють організм, тіло людини. В межах заходу 75 студентів підкорили вершину найвищої гори України. Здобуті вміння в майбутньому дозволять медичному волонтеру швидко і правильно надати необхідну невідкладну допомогу при виникненні непередбачуваних ситуацій, зокрема під час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012», - розповів координатор проекту, заступник голови Студентського самоврядування ЛНМУ ім. Данила Галицького Богдан Фуртак.

Неодмінною умовою участі у навчаннях було бажання здобути неоціненний досвід надання першої невідкладної допомоги людям, а також стати волонтером наймасштабнішої спортивної події 2012 року.

Богдан Фуртак додав, що учасники тренінгу отримали сертифікати та гарний настрій, а також неоціненний досвід, як швидко і правильно діяти в критичних ситуаціях, коли життю людини загрожує небезпека.

Leopolis News

Назад

Додати коментар