11-10-2011 14:25

Львів бориться з інтерактивними клубами

У Львові ведуть війну з інтерактивними клубами, вже з початку року кількість таких клубів зменшилася з 70 до 57. Повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Цього місяці з міліцією ми здійснили 19 комісійних рейдів в інтерактивні клуби. Але не було порушено жодної кримінальної справи, адже нам не вдалося зафіксувати факту отримання грошей, як результату виграшу в комп`ютерній грі. Також було отримано 43 звернення за фактом підозри інтерактивних клубів у впровадженні гральної діяльності», - повідомила начальник відділу торгівлі Галина Шарко.

Нагадаємо, відповідно до закону про зміни щодо заборони грального бізнесу, у представників органів місцевого самоврядування та оперативних служб більше засобів боротьби з гральним бізнесом на місцях. Відповідно до цього закону, терміни «гральний бізнес» та «азартна гра» поширюються на інтерактивні заклади і комп’ютерні стимулятори.

Львівська міська рада дякує мешканцям, які повідомляють про ведення незаконної гральної діяльності в інтерактивних клубах міста, за активну громадянську позицію та допомогу у боротьбі з ігровим бізнесом.

Leopolils News


Назад

Додати коментар