13-10-2011 12:22

У Львові нехтують законом заборони продажу алкоголю вночі

Заборона продажу алкоголя в нічний час у Львові
фото: webcommunity.ru

У Львові не перестають продавати алкогольні напої у нічний час. Допомагають слідкувати за фактом порушення законів про продаж алкоголю після 22:00 і самі львів'яни,звертаючись на гарячу лінію міста. Про це Leopolis News повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У місті не тільки вільно розпивати алкоголь на вулицях міста, але і продають після 22.00. За дотриманням цих норм слідкують представники управління економіки ЛМР, районних адміністрацій та правоохоронних органів.

Протягом вересня було здійснено 18 рейдів, щодо виявлення порушень заборони продажу алкоголю після 22.00. Було складено 14 протоколів, стягнено штрафів на суму більше 3,5т. гривень. Крім того зафіксовано 3 повторних порушення.  Найбільше протоколів складено у Сихівському районі – 4, найменше у Галицькому та Шевченківському – по 1.

"Продавці магазинів, які продають алкоголь після 22.00 дуже добре розуміють, що вони порушують закон. Адже дуже часто вони закривають віконечка або двері магазину, ми не можемо зайти, або відмовляються надавати паспортні дані".- повідомляють у департаменті економічної політики.

Зафіксовано скарги мешканців щодо МАФів, які реалізують алкоголь після 22.00. Це заклади роздрібної торгівлі на вулиці Томашівській, 9; Панча, 26 та Мазепи,12.

Львівська міська рада дякує мешканцям, що звертаються з заявами про випадки незаконного продажу алкоголю,  за активну громадянську позицію  і бажання спільно подолати цю проблему. Нагадаймо поскаржитись на заклади роздрібної торгівлі, що вночі продають алкоголь можна звернувшись на гарячу лінію міста, за номером – 15-80.

Leopolis News

 


Назад

Додати коментар