14-10-2011 10:44

Волонтери Євро-2012 отримають по два додаткових запрошення на відкриття стадіону у Львові

Львівські волонтери отримають по два додатковиш квитки на відкриття Арена Львів
фото: eurochamp2012.com

Більшість учасників театрального шоу, яке відбудеться під час церемонії відкриття стадіону у Львові 29 жовтня – це волонтери, які зголосилися стати частиною команди, що організовує УЄФА ЄВРО 2012™ у Львові. Про це повідомляє Гал-Інфо.

«Ми вже декілька років працюємо з волонтерами, залучаючи їх до всіх заходів, що стосуються підготовки до турніру.Участь у грандіозному дійстві відкриття головної футбольної арени міста Львова – це досвід роботи, який обов’язково знадобиться під час проведення чемпіонату. Закликаємо активну молодь та усіх бажаючих долучатися до Волонтерської служби Львова на сайті Приймаючого міста www.uefaeuro2012.lviv.ua і ви завжди будете у центрі подій підготовки та проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012, - розповіли в ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу2012».

Взяти участь у відкритті стадіону у Львові міг кожен – особливих вимог, окрім бажання та можливості допомагати, до учасників не було. Організатори відібрали понад1,5 тис заявок. Учасники дійства додатково отримають два запрошення на церемонію відкриття для своїх рідних чи друзів.

Leopolis News

Назад

Додати коментар