17-10-2011 11:59

Львівська влада закрила виставку Станіслава Сілантьєва «Agricultura»

Влада у Львові закрила виставку Станіслава Сілантьєва «Agricultura»
фото: artukraine.com.ua

Виставка Станіслава Сілантьєва «Agricultura», яка розпочалася 10 жовтня цього року у декого викликала захоплюючу реакцію, а у декого «антидержавний» настрій. Про це повідомляє Вголос.

Члени Мистецької ради “Діалог” оцінили виставку як здоровий, послідовний крок у культурно-мистецькому процесі Львова і України. Натомість, представники влади (зокрема Львівської обласної ради) однозначно і різко засудили виставку як «антидержавну» і «антипатріотичну», як таку , що «підняла руку на святе», повідомляють в організації.

Результатом публічного тиску на керівництво Палацу мистецтв виставка станом на 16 жовтня 2011 р. була демонтована. 

Мистецька рада “Діалог” розцінює таку ситуацію як відкрите повернення цензури, монополії на істину і гоніння на власну думку митця, що неприпустимо у демократичній країні і закликає народних обранців не вдаватися у політичні і непрофесійні оцінки мистецтва і не чинити тиску на інституції культури (незалежно від форми їх підпорядкування і власності) як осередки вільної думки і демократичності.

Члени Мистецької ради “Діалог” переконані, що мистецтво, як засіб самовираження особистості, є непорушним і невід’ємним правом кожного, поряд із свободою слова і іншими правами людини, що затверджено у Загальній декларації прав людини, проголошеній Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй 10 грудня 1948 року.

Leopolis News

Назад

Додати коментар