02-08-2011 11:56

У Львові триває демонтаж самовільно встановлених рекламних конструкцій

Демонтаж зовнішньої реклами у Львові
фото: vsim.ua

У Львові демонтують незаконно встановлені конструкції зовнішньої реклами. Кожного року їх кількість зростає високими темпами, наприклад у першому півріччі цього року у Львові демонтували понад тисячу таких конструкцій. Порівняно з першими шістьма місяцями 2010 року, їх кількість зросла майже у 3 рази. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради"

"Цього року ми комплексно і масштабно підійшли до питання впорядкування зовнішньої реклами у місті. Крім постійного контролю за розміщенням у Львові рекламних конструкцій, ми велику увагу приділили вивіскам. Усі суб'єкти господарювання, які працюють на ринку зовнішньої реклами повинні пам'ятати, що зовнішня реклама розміщується у Львові виключно на підставі дозвільної документації. Тобто на підставі дозволу, виданого виконавчим комітетом Львівської міської ради, якщо це реклама, або ж на підставі погодженого проекту, якщо це вивіска.

Якщо ж рекламні засоби та вивіски встановлюються без відповідної дозвільної документації, то такі конструкції підлягають демонтажу. Однак хочу наголосити, що демонтаж не є самоціллю, оскільки першочергово ми спонукаємо суб'єктів господарювання узаконити свою конструкцію. Таким чином, місто завжди йде назустріч суб'єктам господарювання, даючи їм час і можливість оформити дозвільні документи і вести свою діяльність у правовому полі." Повідомляє директор КП "Адміністративно-технічне управління" Інна Свистун.

Сама процедура виглядає так: працівники відділу нагляду за станом зовнішньої реклами КП «Адміністративно-технічне управління» виявляють самовільно встановлений рекламний засіб чи вивіску. В результаті чого власнику конструкції скеровується вимога про демонтаж цієї конструкції, оскільки вона розміщена без належної дозвільної документації. У вимозі зазначається термін виконання (максимально 30 днів). Відповідно, власник конструкції має її демонтувати, або ж подати документи на оформлення дозволу, якщо це реклама, чи погодити проект, якщо це вивіска.

Якщо власник вирішує узаконити свою рекламну конструкцію чи вивіску, то протягом тижня подані ним документи розглядаються на засіданні робочої групи з питань реклами, яка й приймає рішення про можливість встановлення конструкції у даному місці.

Якщо робоча група не надає дозволу для розміщення реклами чи не погоджує проект вивіски, то дана конструкція підлягає демонтажу, який здійснюється власником, або ж її демонтують примусово працівники відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління» за кошти власника.

Назад

Додати коментар