19-10-2011 12:01

Кіосків у Львові поменшає

Кількість кіосків у Львові зменшиться
фото: tsn.ua

У березні цього року набув чинності закон «Про регулювання містобудівної діяльності», який вже не передбачає існування поняття «мала архітектурна форма». Цей закон закріпив поняття тимчасової споруди для ведення торгівельної діяльності, повідомив 18 жовтня під час круглого столу директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів. Повідомляє Zaxid.net

Під час круглого столу було повідомлено, що до кінця цього року щодо 980 МАФів закінчують договори на продовження оренди землі.

А.Павлів зазначив, що «згідно з існуючим чинним законодавством ми не маємо права зараз продовжувати дозволи МАФам».

За його словами, недоцільно продовжувати практику хаотичного розміщення кіосків у місті, оскільки це призводить до ряду проблем, – захаращення міського простору, порушення санітарних вимог, продаж неповнолітнім пива , цигарок тощо.

На думку Павліва варто ще раз підійти до питання впорядкування кіосків у місті. «Перш за все, я б пропонував оголосити тендер на формування Перспективної схеми розміщення таких об’єктів, з інвентаризацією усіх МАФів. Треба виставляти чітку вимогу щодо їх естетичної форми, місця розташування», - зазначив він.

Також А.Павлів повідомив, що в розташуванні цих тимчасових споруд можна опиратися на постанову КМУ від 30 березня 1994 року. «У цій постанові йдеться про заборону влаштування тимчасових споруд на перехрестях, магістральних вулицях, на зупинках громадського транспорту, біля навчальних закладів», - пояснив він.

Leopolis News

Назад

Додати коментар