20-10-2011 13:11

Андрій Садовий планує заборонити продаж алкоголю у МАФах

Заборона продажу алкогольних напоїв у МАФах
фото: city-adm.lviv.ua

Сьогодні на пленарному засідання Львівської міської ради мер Андрій Садовий ініціював заборону продажу алкогольних слабоалкогольних напоїв у МАФах. Відповідний проект ухвали міський голова доручив підготувати на наступне пленарне засідання. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, міський голова отримав чимало звернень від мешканців, освіти міста, медиків, духовенства, студентів про порушення продажу алкоголю у нічний час та про продаж алкоголю та слабоалкогольних напоїв дітям.

"У Львівській політехніці відбувся круглий стіл, який стосувався малого бізнесу, діяльності малих архітектурних форм. Думок дуже багато.

У Львові є чимало малих архітектурних форм, які мають дозволи лише до кінця року. Люди хвилюються, щоб не втратити місце праці. Ми повинні попрацювати так, щоб люди не втратили робочі місця, щоб нова схема щодо розміщення МАФів була сформована виключно в інтересах громади міста Львова.

Поза тим, треба пам’ятати, що Україна сьогодні посідає перше місце по дитячому алкоголізму. Вражає інформація медиків, що кожна четверта дитина, яка потрапляє в лікарні з отруєннями - це алкогольні отруєння. Такого ніколи раніше у нас не було. Тому я буду ініціювати, щоб на наступні наші пленарні засідання ми підготували проект ухвали, яким заборонили продаж слабоалкогольних напоїв і алкогольних напоїв в МАФах і тих спорудах, які до них прирівнюються. Це питання має пройти обговорення по комісіях. Це питання здоров’я дітей і нашої нації"- Міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові за 9 місяців цього року у реанімаційне відділення міської дитячої лікарні з алкогольним отруєнням потрапило 26 дітей.

Як зазначав завідувач реанімаційного відділення Львівської міської дитячої клінічної лікарні Ігор Лукасевич під час круглого столу  у «Львівській політехніці», за останні роки суттєво зросла кількість алкогольних отруєнь. Зокрема, ще у 2009 році алкогольні отруєння становили 16-18%, а  за 9 місяців 2011 року – це 22%. Кожне третє отруєння – алкогольне. Отруюються змішаними енергетичними напоями, пивом та етанолом.

Leopolis News

Назад

Додати коментар