26-10-2011 12:15

У Львові демонтують літні майданчики

Розпочали демонтаж літніх майданчиків у Львові
фото: ratusha.lviv.ua

Закінчується сезон літніх майданчиків, які можуть бути влаштовані з 1 квітня до 1 листопада. Відтак, із наближення холодного періоду, ці майданчики повинні демонтуватись. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"За літніми майданчиками ми наглядаємо постійно, протягом цілого року. Зокрема перевіряємо відповідність літніх майданчиків проектно-дозвільній документації, стежимо за тим, аби вони мали належний вигляд і були чисто прибраними, виявляємо самовільно встановлені майданчики. Наразі наші інженери відслідковують уже розпочатий сезонний демонтаж відкритих літніх майданчиків і стежать за проходженням цього процесу." - начальник відділу нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» Марина Кустова.

Якщо суб’єкти підприємницької діяльності не демонтують свої відкриті літні майданчики до 1 листопада, то ці об’єкти підлягатимуть примусовому демонтажу, здійсненому районними адміністраціями міста із відшкодуванням власниками витрат на демонтаж. Крім того, правопорушники притягуватимуться до адмінвідповідальності із накладенням штрафних санкцій у розмірі від 850 до 1700 грн.

Leopolis News

Назад

Додати коментар