31-10-2011 20:19

Футбольні збірні відмовляються жити у Львові під час Євро-2012

Збірні відмовляються проживати у Львові під час Євро-2012
фото: prosport.tsn.ua

Європейські футбольні збірні не хочуть під час чемпіонату з футболу проживати у Львові, -про це повідомляє начальник управління Євро-2012 Львівської ОДА Роман Андрусишин.

За його словами, рішення футболістів проживати у Польщі є остаточним і не буде залежати від того, чи будуть їхні матчі проходити в Україні. «Тому з метою популяризації Львова серед туристів та учасників чемпіонату в європейських містах поширюватимуть рекламні каталоги із переліком переваг відпочинку на Львівщині», – зазначив він.

Додамо, що  ГалІнфо повідомив, що королівська федерація футболу Іспанії ухвалила рішення, що національна команда країни мешкатиме у Польщі. Зокрема, чинні чемпіони світу та Європи проживатимуть у польському невеличкому містечку Гнєвіно, де у їх розпорядженні будуть чотири футбольних поля, басейн, центр реабілітації, СПА-салон, тренажерна зала, кінотеатр і навіть боулінг-клуб.

Нагадаємо, раніше про своє рішення базуватися у Польщі під час Євро-2012 повідомили збірні Німеччини, Нідерландів та Англії.

Назад

Додати коментар