02-11-2011 16:00

Ремонтні роботи на проспекті Свободи обіцяють закінчити до 1 грудня

Вмощувати бруківку на проспекті Свободи робітники розпочали 1 листопада, а повністю закінчити ремонт планують до 1 грудня. Про це Leopolis News повідомили у  прес-службі Львівської міської ради.

Наразі робіт виконано на суму, більше ніж 1 млн. гривень. Повністю завершено заміну водопровідної мережі. В достатній кількості завезено щебінь та пісок, на 60% виконано влаштування дорожнього корита.

«Проспект Свободи забетоновано на 1500 м.кв. Розпочалось брукування вулиці. До 1 грудня ми мусимо завершити ремонт проспекту Свободи на ділянці від вулиці Городоцької до вулиці Гнатюка», - повідомив директор підрядної організації ПП «Мірт» Іван Бойко.

Зараз на проспекті Свободи працює 33 людини та 10 одиниць техніки. Вартість робіт (на ділянці від вулиці Городоцької до вул. Вороного) на пр Свободи - 12, 5 млн. гривень.  Роботи фінансуються з державного бюджету.

Після реконструкції проїжджа частина буде звужена на 1,3 м через прокладення велосипедної доріжки.

Зараз рух транспорту на вказаній ділянці обмежений. Рух транспорту здійснюється  в обох напрямках по парній смузі проспекту Свободи до вулиці Гнатюка. Виїзд на проспект Свободи з вулиці Фурманської перекрито.

Назад

Додати коментар