03-11-2011 12:40

Заступники колишнього голови Львівської ОДА пишуть заяви на звільнення

Заступники Цимбалюка звільняються
фото: jeynews.com.ua

Згідно із законом, після указу про звільнення голови Львівської ОДА, заступники голови повинні написати заяви на звільнення із займаних посад. Про це Leopolis News повідомили Вголос.

«Як повинно бути за законом, так і станеться», – запевнив заступник голови Львівської Ода з питань АПК Іван Стефанишин.

Станом на зараз він не зміг підтвердити факту того, що заяви вже написані. «Більшість заступників на час відставки Цимбалюка перебували у відрядженнях, отож я не можу за них щось сказати. Але ця формальна вимога закону обов’язково всіма нами буде виконана», – зазначив він.

При цьому Іван Стефанишин наголосив, що в нового голови Львівської ОДА Михайла Костюка залишиться чотири заступника. «Так визначено новою структурою Львівської ОДА», – наголосив він.

Нагадаємо, посади заступників голови Львівської ОДА обіймають: перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Петрушак, заступник голови облдержадміністрації з питань ЄВРО-2012, містобудування та інфраструктури Володимир Губицький, заступник голови облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу та соціальної політики Іван Стефанишин та заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Ольга Гузар.

Назад

Додати коментар