07-11-2011 11:38

У Львові займаються реставрацією дерев'яних вікон

Реставрація дерев'яних вікон в центрі Львова
фото: Zaxid.net

Цього року у Львові в межах співпраці з GIZ (проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова») уже відреставровано 50 дерев’яних вікон. Ще 200 заявок на черзі. Про це заявила начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Як повідомляє Zaxid.net, за словами чиновниці, Львову бракує спеціалістів, які б фахово проводили роботи з реставрації дерев’яних вікон.

«Зараз реставрацією займається 2 чи 3 фірми. Цього замало. Тому ми просимо зголошуватися фахових майстрів. Також є можливість для майстрів з меншим досвідом роботи пройти навчання, удосконалитись», - зазначила Лілія Онищенко.

Нагадаємо, у місті працює Програма співфінансування реставрації автентичних дерев’яних вікон, яка полягає у тому, що 60% вартості реставраційних робіт сплачує GIZ, 20% – місто і ще 20% – мешканці.

За додатковою інформацією слід звертатися у офіс GIZ, що розташований на вул. Ак.Богомольця, 6, тел.: 275-13-08, або в управління охорони історичного середовища Львівської міськради - вул. Валова, 20, тел.:297-55-66.

Назад

Додати коментар